Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
