Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Images
is: Myndir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Text
is: Texti

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Block
is: Blokk

en: Filter
is: Sía

en: Table
is: Tafla

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
