Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Images
si: රූප

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
