Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Block
sl: Blok

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Table
sl: Tabela
