Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Views
sv: Vyer

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Heading
sv: Rubrik

en: Desc
sv: Fallande

en: Table
sv: Tabell

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Alignment
sv: Placering

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Credit
sv: Kredit

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Image Browser
sv: Bildläsare

en: Citation
sv: Citat

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Library
sv: Bibliotek

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
