Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Images
ta: படங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Text
ta: உரை

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Block
ta: பெட்டி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
