Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Images
af: Beelde

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Upload
af: Oplaai

en: Filter
af: Filtreer

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
