Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Images
et: Pildid

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: File Browser
et: Failibrauser

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Videos
et: Videod

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
