Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Images
hi: चित्र

en: File
hi: फ़ाइल

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Center
hi: मध्य

en: Upload
hi: अपलोड

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Library
hi: लाइब्रेरी
