Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Images
hu: Képek

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Stories
hu: Írások

en: Offset
hu: Eltolás

en: Slideshows
hu: Diavetítések

en: Videos
hu: Videók

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Library
hu: Könyvtár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Browser
hu: Entity browser
