Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Images
lv: Attēli

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka
