Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Upload
az: Yükləmə

en: Block
az: Blok

en: Heading
az: Başlıq

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
