Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Views
bg: Изгледи

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: Block
bg: Блокирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Table
bg: Таблица

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
