Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Images
bo: པར་རིས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
