Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Block
eo: Bloko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Videos
eo: Filmetoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
