Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Views
gl: Vistas

en: Text
gl: Texto

en: Upload
gl: Subir

en: Block
gl: Bloque

en: Filter
gl: Filtro

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Table
gl: Táboa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Citation
gl: Citación

en: Videos
gl: Vídeos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
