Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Text
hr: Tekst

en: Upload
hr: Otpremi

en: Block
hr: Blok

en: Filter
hr: Pročisti

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Asc
hr: Uzlazno
