Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
