Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Images
km: រូបភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Block
km: ប្លុក

en: Filter
km: តម្រង

en: Heading
km: ក្បាល

en: Table
km: តារាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
