Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Heading
lt: Antraštė

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Credit
lt: Kreditas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka
