Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Table
my: ဇယား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
