Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Block
sk: Blok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Credit
sk: Kredit

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Videos
sk: Videá

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
