Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Table
sq: Tabela
