Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Links
te: లంకెలు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Table
te: పట్టిక

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
