Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Table
th: ตาราง

en: Video
th: วีดีโอ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
