Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር
