Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Upload
ca: Puja

en: Block
ca: Bloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Heading
ca: Capçalera

en: Table
ca: Taula

en: Sort by
ca: Ordena per

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: Alignment
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Citation
ca: Cita

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Master
ca: Mestre
