Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Quote
da: Tilbud

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Text
da: Tekst

en: Block
da: Blok

en: Heading
da: Overskrift

en: Desc
da: Faldende

en: Table
da: Tabel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: File Browser
da: Filvælger

en: Alignment
da: Justering

en: Caption
da: Undertekst

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Credit
da: Kredit

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Image Browser
da: Billedvælger

en: Citation
da: Citat

en: Videos
da: Videoer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Library
da: Bibliotek

en: Asc
da: Stigende
