Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Images
fi: Kuvat

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Views
fi: Näkymät

en: Text
fi: Teksti

en: Upload
fi: Siirrä

en: Block
fi: Lohko

en: Filter
fi: Suodatus

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Table
fi: Taulukko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: File Browser
fi: Tiedostoselain

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Apply
fi: Käytä

en: Citation
fi: Sitaatti

en: Videos
fi: Videot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Library
fi: Kirjasto

en: Master
fi: Isäntä
