Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Images
fil: Mga larawan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: Filter
fil: Salain
