Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
