Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Citation
kn: ಉಲ್ಲೇಖ(Citation)

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
