Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Text
ne: अक्षर

en: Upload
ne: अपलोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Table
ne: तालिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: « First
ne: « पहिलो
