Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Upload
nl: Uploaden

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Asc
nl: Oplopend
