Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Upload
nn: Last opp

en: Block
nn: Blokk

en: Filter
nn: Filtrer

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Credit
nn: Kreditt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
