Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Links
ps: تړوني

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن

en: Upload
ps: پورته کول

en: Block
ps: غونډ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
