Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Quote
ro: Citat

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Views
ro: Vizualizări

en: Upload
ro: Încarcă

en: Block
ro: Bloc

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Caption
ro: Legendă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
