Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
