Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
