StoryChief (3.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
