StoryChief (3.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Tags
pl: Tagi

en: Category
pl: Kategoria

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Connect
pl: Połącz

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Web services
pl: Usługi web

en: Long text and summary
pl: Długi tekst i podsumowanie
