StoryChief (3.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Configure
be: Правіць

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Long text and summary
be: Доўгі тэкст і падсумаванне
