StoryChief (3.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Long text and summary
bo: ཡི་གེ་རིང་བ་དང་གནད་བསྡུས
