StoryChief (3.0.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: Category
nl: Categorie

en: Node type
nl: Node-type

en: Configure
nl: Instellen

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Web services
nl: Webservices

en: Long text and summary
nl: Volledige tekst en samenvatting
