StoryChief (3.0.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Category
oc: Categoria

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Configure
oc: Configurar

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Long text and summary
oc: Tèxte long e resumit
