StoryChief (3.0.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Tags
az: Teqlər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Node type
az: Nod tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Web services
az: Veb xidmətləri
