StoryChief (3.0.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Tags
cs: Štítky

en: Category
cs: Kategorie

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Web services
cs: Webové služby

en: Long text and summary
cs: Dlouhý text a shrnutí
