StoryChief (3.0.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Tags
eu: Etiketak

en: Category
eu: Kategoria

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Long text and summary
eu: Testu luzea eta laburpena
