StoryChief (3.0.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Tags
jv: Tautan

en: Category
jv: Kategori

en: Node type
jv: Tipe node

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Web services
jv: Layanan web

en: Long text and summary
jv: Teks dawa lan rangkuman
