StoryChief (3.0.6) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Tags
gd: Tagaichean

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Node type
gd: Seòrsa an nòd

en: Configure
gd: Rèitich
